20 april 2025 Gebruikers online: 23
Agenda
Bonthuis en Vaartjes

Olympia verliest opnieuw maar concurrentie ook

Geplaatst op: 28 mei 2022

Foto Jan Bruins

Het was zaterdagmiddag een klein pleistertje op een grote wond. Olympia’28 ging voor de zesde keer op rij onderuit tijdens dit seizoen dat ooit zo goed ging. Maar omdat HTC en VIOS-V ook verloren was er op ’t Hoenbroeck toch een beetje opluchting.

Olympia kwam tegen de bezoekers uit Hattem na een klein half uur op 0-1 achterstand. De Hattemers deden hun sportieve plicht, want nacompetitie was al veilig gesteld en verder stond er voor hen niets op het spel. Het jonge Olympia kon opnieuw weinig inbrengen onder andere vanwege een gehavende aanvalslinie. Brian Snijder was op vakantie en Ruben Willems viel al gauw uit met een hamstringblessure. In het laatste kwartier regende het opeens weer drie doelpunten voor Hattem. Gelegenheidsspits Stan Roosken maakte op de valreep nog wel de 1-4. Ook kreeg een Hattem-speler met nog tien minuten op de klok een rode kaart voor een overtreding op Bertus Finke.

Die laatste treffer was niet onbelangrijk. Want HTC verloor in Swifterbant met maar liefst 6-0. Daardoor is het doelsaldo voor Olympia’28 een stuk gunstiger met de wedstrijd tegen HTC in het vizier als seizoensfinale. De ploeg van Hans Roeland kan zich daardoor volgende week nogmaals een verlies permitteren. HTC moet met vier doelpunten verschil winnen, willen zij nacompetitie ontlopen. VIOS-V verloor vandaag ook van BAS. Maar de ploeg uit Vaassen, die nu nog 1 punt minder heeft dan Olympia, moet tegen het inmiddels gedegradeerde Hulshorst.

Bij de Hattemers stond nog een oude bekende tussen de lijnen zaterdagmiddag. Jasper van der Stouw speelde een dik uur tegen de club waar hij leerde voetballen. Zijn speelminuten op ’t Hoenbroeck behoorde zaterdag hoogstwaarschijnlijk tot een van zijn laatste minuten in een amateurhoofdmacht.

 

Gepubliceerd door Bas Jansen

Reacties zijn gesloten.

Contour