Koningsloop met runs voor jong en oud
Geplaatst op: 27 maart 2025

Foto: Trainingsgroep het Zwartewater
De Koningsloop keert terug en wordt dit jaar gehouden op zaterdag 26 april. Trainingsgroep Het Zwartewater houdt het evenement samen met de Oranjevereniging en diverse sponsoren. De inschrijving is geopend en er geldt een maximum aantal deelnemers.
De eerste start is om 10.30 uur, met de Heroes-run. Daarna volgen de Bambino-run (t/m 5 jaar), de Kids-runs (6 t/m 9 en 10 t/m 12 jaar), en tot slot de 5 en 10 kilometer.
Starttijden Koningsloop
• 10.30 uur: Westerman Heroes-run (600 meter)
• 10.40 uur: SKZ Bambino-run t/m 5 jaar (300 meter)
• 11.00 uur: Pruim Automatisering Kids-run 6 t/m 9 jaar (1,2 km)
• 11.10 uur: Admiraal Kids-run 10 t/m 12 jaar (1,2 km)
• 11.45 uur: Slomp en de Graaf-run (5 km)
• 11.45 uur: Stoeten Geluid-run (10 km)
Route door binnenstad en buitengebied
De kortere afstanden gaan door de oude binnenstad. De 5 en 10 kilometer starten in het centrum en voeren langs de molen, de kalkovens en de Stenendijk. De route is gecertificeerd door de atletiekunie. De finish ligt op het Burgemeester van Royerplein.
Aandenken en prijzengeld
Iedere deelnemer ontvangt bij de finish een aandenken. Voor de kinderen zijn er trofeeën voor de nummers 1, 2 en 3. Op de 5 en 10 kilometer is er prijzengeld voor de snelste drie lopers.
Inschrijven
Inschrijven kan tot en met vrijdag 25 april om 18.00 uur via www.koningsloophasselt.nl. Na-inschrijving is niet mogelijk. Op de website staat ook informatie over het parcours, parkeren en voorzieningen.
Gepubliceerd door Bas Jansen