Leer meer over online contact met huisarts in bibliotheek
Geplaatst op: 14 februari 2025

Online een afspraak inplannen bij de huisarts of online een herhaalrecept voor je medicijnen regelen. Het lijkt zo simpel, maar voor veel mensen is het best lastig. Speciaal voor die mensen biedt de Bibliotheek Zwartewaterland de komende weken de cursus Digivitaler.
Tijdens de drie lessen leren deelnemers werken met onder andere Thuisarts.nl, Apotheek.nl, gezondheidsapps, het videoconsult en het patiƫntenportaal van de huisarts en het ziekenhuis. In de Bibliotheek Hasselt is de cursus op de maandagen 24 februari, 3 en 10 maart 2025, van 10.00 tot 12.00 uur.
Aanmelden
De cursus is voor iedereen, dus ook voor mensen die geen lid zijn de Bibliotheek Zwartewaterland. Aanmelden kan bij de bibliotheek of via de website www.mijnbieb.nl/agenda.
Gepubliceerd door Klaas Jansen